Йога центр интегрального развития человека
То, что мы есть сегодня,— это следствие наших вчерашних мыслей, а сегодняшние мысли создают завтрашнюю жизнь. Жизнь — это продолжение нашего разума...

О нас

Йога

Аюрведа

Развивающие материалы

Наши вакансии

Тайський масаж – цілісна система оздоровлення, до складу якої входить низка різноманітних способів взаємодії, таких як глибоке натискання на м’язову тканину, пасивні вправи з гімнастичних комплексів, рефлексологія, розтягування, розкриття суглобів, активізація потоку енергії у тілі людини, акупресура.

У Тайському масажі використовується поняття про відновлення енергетичного балансу. За уявленнями тайських цілителів, енергія циркулює у тілі людини по багато чисельним каналам «Сен». За цією системою вважається, що причиною яка лежить в основі всіх фізичних та психологічних захворювань є порушення, що виникають у каналах при циркуляції енергії. При усуненні енергетичного дисбалансу зникає й причина, що викликає хворобу. Тиск на особливі точки, що лежать на проекціях енергетичних каналів та глибока робота з м’язовою тканиною усуває перепони на шляху енергії та активізує її рух. Завдяки цьому відновлюється повноцінний енергобаланс, а значить, створюються всі умови для запоруки здоров’я та бадьорого самопочуття.

Кожен з нас щодня виходить у світ, і стикається з численною кількістю професійних та побутових травм, як на фізичному, так і на психологічному рівні. Розслабитись після виснаженого робочого дня, зняти стрес та відчути себе безтурботним дитям, повним енергії, або ж позбавитись від хронічних недуг - не проблема! Кваліфікований майстер допоможе, вам, у вирішенні наболілих проблем! Низка вдячних клієнтів, створення атмосфери, індивідуальний підхід, ви подивитесь на себе зовсім з іншого боку, позбавитесь болю та відчуєте повноту життя!

Навчався за спеціалізованою програмою Євгенія Лисиці(Масажист більш, ніж з 20-річним стажем, досвід роботи у клініках та салонах пост-радянського простору, Європи та Азії. На шляху встановлення, майстра спіткала низка різноманітних масажних технік та шкіл, але після тривалих поїздок на навчання до Таїланду, визначеність ефективності припала саме на Тайську школу Ват Пхо. Унікальність майстра полягає в адаптації класичної тайської школи(що у чистому вигляді визначається жорсткістю, так як у азіатів больовий поріг значно вищий), до Європеїдального фізіотипу, поєднавши Тайську техніку, з Китайською медициною та Шиацу).

Сеанси проводяться у зручному одязі на м’якому маті, або матраці. З собою бажано мати рушник, вологі серветки та простинку(по бажанню).

Тривалість сеансу в середньому півтори години, в залежності від особливостей клієнта.

Чекаємо, вас, на шляху гармонії!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Онлайн занятия йогой